2016 YILI DERECELERİMİZ

ECEM ÇANKAYA—MİLLİ SPORCU—TOHM SPORCUSU-BÜYÜKLER KATEGORİSİ

RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-MERSİN-----TÜRKİYE BİRİNCİSi

1 ETAP ADANA-TÜRKİYE BİRİNCİSİ

OKULLARARASI RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EDİRNE- TÜRKİYE BİRİNCİSİ

DİLARA ÖZİLERİ- GENÇLER KATEGORİSİ

OKULLARARASI RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EDİRNE- TÜRKİYE BEŞİNCİSİ

YILDIZLAR KATEGORİSİ 1.ETAP-ANTALYA

TAKIM-TÜRKİYE BİRİNCİSİ

ECEM BEZCİ-NİSA NUR İNCE-SELEN KOŞAY-DERİN HELVACIOĞLU-LAL SALMAN-MELİSA PALAZOĞLU

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ İL TAKIMLARI BİREYSEL YARIŞMALARI

TÜRKİYE İKİNCİSİ

AYÇA GÖKÇE-ALİSA CANA KUBALI-LEYLA ZEYNEP MUTLU-ESRA VAROL-DENİZ TAN-ZEYNEP HEPKORUCU

ECEM GÜNEŞ—TOHM SPORCUSU-GENÇLER KATEGORİSİ

1 ETAP ADANA-TÜRKİYE ALTINCISI

RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-MERSİN-----TÜRKİYE YEDİNCİSİ

OKULLARARASI RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EDİRNE- TÜRKİYE BİRİNCİSİ

ECEM BEZCİ- YILDIZLAR KATEGORİSİ

1.ETAP-ANTALYA—TÜRKİYE İKİNCİSİ

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GURUP KOMPOZİSYONU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI -ÜÇÜNCÜSÜ

MEY TELYAS-DURU DEVECİER-ELİF SADIKOĞLU-MERVE SADIKOĞLU-DORA ATIŞ-DERİN ATIŞ

MİNİKLER KATEGORİSİ CİMNASTLİG SONUÇLARI

NEHİR GÜZELCAN-TÜRKİYE İKİNCİSİ

NEHİR GÜZELCAN-TÜRKİYE İKİNCİSİ

CİMNASTLİG- 1.LİG TAKIM SIRALAMASI

TAKIM -TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

NEHİR GÜZELCAN-EYLÜL FİDANER-NERİMAN LAL YAKIN-BALPETEK MUTLU-MELİS SARAÇOĞLU

2015 YILI DERECELERİMİZ

06-08 ŞUBAT FEDERASYON KUPASI-İZMİR

BÜYÜKLER KATEGORİSİ GÜLER KIR-TÜRKİYE 1

GENÇLER KATEGORİSİ ECEM ÇANKAYA-TÜRKİYE 1

YILDIZLAR KATEGORİSİ DİLARA ÖZİLERİ-TÜRKİYE 2

ECEM GÜNEŞ-TÜRKİYE 3

ZEYNEP ÖZCAN-TÜRKİYE 4

23-24 MAYIS ANKARA

CİMNASTLİG-TAKIM—TÜRKİYE 4

TAKIM YARIŞMALARI

YILDIZLAR KATEGORİSİ

EGE CİMNASTİK—TÜRKİYE BİRİNCİSİ

EGE KÜLTÜR—TÜRKİYE BEŞİNCİSİ

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ

EGE CİMNASTİK—TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ

EGE KÜLTÜR—TÜRKİYE SEKİZİNCİSİ

MİNİKLER KATEGORİSİ

EGE CİMNASTİK-TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ

MİNİKLER KATEGORİSİ CİMNASTLİG SONUÇLARI

ELİF SADIKOĞLU TÜRKİYE BEŞİNCİSİ SERBEST SERİ

CİMNASTLİG- 1.LİG TAKIM SIRALAMASI

TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ MEY TELYAS-DURU DEVECİER-ELİF SADIKOĞLU-MERVE SADIKOĞLU-EYLÜL FİDANER–NEHİR GÜZELCEN

YILDIZLAR KATEGORİSİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU

ZEYNEP ÖZCAN-DİLARA ÖZİLERİ-ECEM GÜNEŞ-ECEM BEZCİ-

YILDIZLAR KATEGORİSİ TAKIM TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ(EGE KÜLTÜR)

MELİSA PALAZOĞLU-NİSA NUR İNCE-SELEN KOŞAY

3-5 Nisan 1.etap YGB –NEVŞEHİR

BÜYÜKLER KATEGORİSİ GÜLER KIR-TÜRKİYE 3

GENÇLER KATEGORİSİ ECEM ÇANKAYA TÜRKİYE 1

YILDIZLAR KATEGORİSİ ECEM GÜNEŞ-TÜRKİYE 2

DİLARA ÖZİLERİ-Türkiye 3

ZEYNEP ÖZCATÜRKİYE 6

GENÇLER KATEGORİSİ

ECEM ÇANKAYA TÜRKİYE 1

19-21 HAZİRAN 1 VE 2 ETAP GENEL TASNİF-KÜÇÜKLER KATEGORİSİ

DERİN HELVACIOĞLU-TÜRKİYE 4

MİNİKLER KATEGORİSİ GURUP KOMPOZİSYONU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI -BİRİNCİSİ

MEY TELYAS

ELİF SADIKOĞLU

MERVE SADIKOĞLU

EYLÜL FİDANER

NEHİR GÜZELCEN

KULÜPLERARASI MİNİKLER GURUP KOMPOZİSYONU

TÜRKİYE BİRİNCİSİ MEY TELYAS-DURU DEVECİER-ELİF SADIKOĞLU-MERVE SADIKOĞLU-EYLÜL FİDANER–NEHİR GÜZELCEN

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMASI-TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ

DERİN HELVACIOĞLU-LAL SALMAN-AYÇA ALİSA CANA KUBALI-EZGİ HAMZAOĞLU-ESRA VAROL-DENİZ TAN

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMASI-TÜRKİYE SEKİSZİNCİSİ-EGE KÜLTÜR SPORCULARIMIZ

AYÇA GÖKÇE-LEYLA ZEYNEP MUTLU-YASEMİN PALAZOĞLU-ZEYNEP HEPKORUCU-

YILDIZLAR KATEGORİSİ TAKIM TÜRKİYE İKİNCİSİ

ZEYNEP ÖZCAN-ECEM GÜNEŞ-DİLARA ÖZİLERİ

2014 YILI DERECELERİMİZ

2 Etap RC Kulüplerarası Yarış ve Olimpik Sporcu Yetiştirme Merkezi 3. Kontrol Yarışmaları - 01.03.2010 / Edirne

Küçükler Kategorisi

Doğa Hitay - Türkiye Birincisi

Ecem Çankaya - Türkiye Üçüncüsü

Naz Kurt - Türkiye Dördüncüsü

Takım Sıralaması - Ege Cimnastik Türkiye Birincisi

Yıldızlar Kategorisi

Güler Kır - Türkiye İkincisi

Derinsu Poyraz - Türkiye Üçüncüsü

Takım Sıralaması - Ege Cimnastik Türkiye İkincisi

07-09 MART 2014 GENÇLER BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Ecem Çankaya - Gençler Kategorisi Türkiye Birincisi

Güler Kır - Gençler Kategorisi Türkiye İkincisi

11-13 NİSAN 2014 MİNİKLER KATEGORİSİ GRUP TÜRKİYE ŞAMPİYOMASI

Minik Grup Takımı - Türkiye Birincisi

MİNİKLER KATEGORİSİ 1 VE 2.ETAP İZMİR SEÇMELERİ

Ayça Gökçe - İzmir İkincisi

Alisa Kübalı - İzmir Üçüncüsü

MİNİKLER KATEGORİSİ GURUP KOMPOZİSYONU TAKIM TÜRKİYE İKİNCİSİ

Ayça Gökçe, Zeynep Hepkorucu, Leyla Zeynep Mutlu, Yasemin Palazoğlu, Alisa Kübalı

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Selen Koşay, Ecem Bezci, Melisa Palazoğlu, Irmak Saran, Nisa Nur İnce, Ayça Saran

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ TAKIM TÜRKİYE BEŞİNCİSİ(EGE KÜLTÜR)

Lal Salman, Nehir Araz, Derin Helvacıoğlu, Ezgi Hamzaoğlu

YILDIZLAR KATEGORİSİ TAKIM TÜRKİYE İKİNCİSİ

Zeynep Özcan, Ecem Güneş, Dilara Özileri

GENÇLER KATEGORİSİ TAKIM TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Güler Kır, Ecem Çankaya, Duygu Mutlu

Olimpik Sporcu Yetiştirme Merkezi 4. Kontrol Yarışmaları 27.12.2010 / Bolu

Yıldızlar Kategorisi

Güler Kır - Türkiye İkincisi

Derinsu Poyraz - Türkiye Dördüncüsü

Gençler Kategorisi

Ece Mumcuoğlu - Türkiye Dördüncüsü

ECEM ÇANKAYA - MİLLİ SPORCU

RC 1.Etap Gençler Türkiye Birincisi

1 ve 2.Gençler Türkiye Birincisi

Federasyon Kupası Türkiye Birincisi

Okullar Arası RC Türkiye Şampiyonası Yıldızlar Türkiye Birincisi

RC Gençler Kategorisi Türkiye Şampiyonası - Türkiye Şampiyonu

Güler Kır - MİLLİ SPORCU

RC 1.Etap Gençler Türkiye İkincisi

1 ve 2.Gençler Türkiye İkincisi

Okullar Arası RC Türkiye Şampiyonası Gençler Kategorisi - Türkiye Birincisi

RC Gençler Kategorisi Türkiye Şampiyonası - Türkiye İkincisi

Duygu Mutlu - MİLLİ SPORCU

RC 1.Etap Gençler Türkiye Dördüncüsü

1 ve 2.Gençler Türkiye Beşincisi

Okullar Arası RC Türkiye Şampiyonası Yıldızlar Türkiye - Türkiye Altıncısı

Derinsu Poyraz - MİLLİ SPORCU

RC 1.Etap Büyükler Türkiye Üçüncüsü

Okullar Arası RC Türkiye Şampiyonası Yıldızlar Türkiye - Türkiye Üçüncüsü

Selen Koşay

Okullar Arası RC Türkiye Şampiyonası Minikler Kategorisi - Türkiye Altıncısı

RC 2.Etap Yıldızlar Kategorisi - Türkiye Beşincisi

Ecem Güneş

Okullar Arası RC Türkiye Şampiyonası Küçükler Kategorisi - Türkiye İkincisi

RC 2.Etap Yıldızlar Kategorisi - Türkiye Üçüncüsü

RC Türkiye Şampiyonası - Türkiye Altıncısı

Dilara Özileri

RC 1.Etap Yıldızlar Kategorisi - Türkiye Şampiyonu

RC 1. ve 2.Etap Küçükler Kategorisi - Türkiye Üçüncüsü

Ayça Saran

RC 1.Etap Küçükler Kategorisi - Türkiye Üçüncüsü

RC 1. ve 2.Etap Küçükler Kategorisi Genel Tasnikf - Türkiye Beşincisi

Irmak Saran

RC 2.Etap Küçükler Kategorisi - Türkiye Dördüncüsü

Nisa Nur İnce

RC 1.Etap Küçükler Kategorisi - Türkiye Beşincisi

RC Türkiye Şampiyonası - Türkiye Altıncısı

Okullar Arası RC Türkiye Şampiyonası Küçükler Kategorisi - Türkiye Altıncısı

Ecem Bezci

RC Türkiye Şampiyonası - Türkiye Dördüncüsü

2013 YILI DERECELERİMİZ

Dilara Özileri

1.ETAP RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER- BÜYÜKLER-GRUP YARIŞMASI 12-14 NİSAN 2013 EDİRNE—Türkiye üçüncüsü

OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER VE BÜYÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞI-Türkiye altıncısı

Doğa Hitay

OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER VE BÜYÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞI-Türkiye üçüncüsü

01-03 KASIM 2013 RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI—türkiye ikincisi

Naz Kurt

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11-14 EKİM 2012 ANTALYA - Türkiye birincisi

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15-17 MART 2013 İZMİR - Türkiye birincisi

I.ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI 29 - 31 MART 2013 ESKİŞEHİR—türkiye birincisi

I. ve 2. ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI Genel Tasnif 03 - 05 MAYIS 2013 DENİZLI-Türkiye ikincisi-Türkiye ikincisi

İrina Delaneu cup-Bucarest--Altıncılık

Naz Kurt

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11-14 EKİM 2012 ANTALYA-türkiye üçüncüsü

I.ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI 29 - 31 MART 2013 ESKİŞEHİR-Türkiye üçüncüsü

I. ve 2. ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI Genel Tasnif 03 - 05 MAYIS 2013 DENİZLI-Türkiye dürdüncüsü

MİNİKLER KATEGORİSİ

01-03 KASIM 2013 RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI—Türkiye dördüncüsü

Asya Nur Taş

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11-14 EKİM 2012 ANTALYA—Türkiye birincisi

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15-17 MART 2013 İZMİR---Türkiye birincisi

1.ETAP RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER- BÜYÜKLER-GRUP YARIŞMASI 12-14 NİSAN 2013 EDİRNE-Türkiye üçüncüsü

MİLLİ SPORCULARIMIZ

ASYA NUR TAŞ, ECE MUMCUOĞLU, DERİNSU POYRAZ, GÜLER KIR, DOĞA HİTAY, NAZ KURT, ECEM ÇANKAYA, DUYGU MUTLU

MİNİKLER KATEGORİSİ GURUP KOMPOZİSYONU İZMİR BİRİNCİSİ SPORCULARIMIZ

BERRAK ÖZCAN, DERİN HELVACIOĞLU, AYÇA GÖKÇE, EZGİ HAMZAOĞLU, ALİSA KUBALI, NEHİR ARAS

Gençler Kategorisi Gurup Serisi MİLLİ Sporcularımız

DERİNSU POYRAZ, GÜLER KIR, DOĞA HİTAY, NAZ KURT, ECEM ÇANKAYA

2013 1 VE 2 ETAP GENEL TASNİF TAKIM DERECELERİMİZ

GENÇLER KATEGORİSİ-----TÜRKİYE ŞAMPİYONU

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ---TÜRKİYE ŞAMPİYONU

MİNİKLER KATEGORİSİ---İZMİR ŞAMPİYONU

İRİNA DELANEU CUP—DOĞA HİTAY FİG ONAYLI YARIŞMA BİREYSEL ALTINCI

GURUP SERİSİ---FİG ONAYLI YARIŞMA ÜÇÜNCÜLÜK

Zeynep Özcan

1.ETAP RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER- BÜYÜKLER-GRUP YARIŞMASI 12-14 NİSAN 2013 EDİRNE-Türkiye altıncısı

01-03 KASIM 2013 RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI—Türkiye birincisi

Duygu Mutlu

I.ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI 29 - 31 MART 2013 ESKİŞEHİR—Türkiye Birincisi

I. ve 2. ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI Genel Tasnif 03 - 05 MAYIS 2013 DENİZLİ Türkiye ikivncisi

OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER VE BÜYÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞI-Türkiye birincisi

01-03 KASIM 2013 RC TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - Türkiye ikincisi

Ecem Çankaya

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11-14 EKİM 2012 ANTALYA-TÜRKİYE ikincisi

I.ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI 29 - 31 MART 2013 ESKİŞEHİRTürkiye ikincisi

I. ve 2. ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI Genel Tasnif 03 - 05 MAYIS 2013 DENİZLI-Türkiye birincisi

OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER VE BÜYÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞI-Türkiye birincisi

RİTMİK CİMNASTİK FEDERSAYON KUPASI 12-13 Ekim Mersin-Türkiye dördüncüsü

Derinsu Poyraz

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11-14 EKİM 2012 ANTALYA—Türkiye Birincisi

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15-17 MART 2013 İZMİR—Türkiye ikincisi

I.ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI 29 - 31 MART 2013 ESKİŞEHİR—Türkiye beşincisi

I. ve 2. ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI Genel Tasnif 03 - 05 MAYIS 2013 DENİZLI-Türkiye üçüncüsü

OKULLAR ARASI RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER VE BÜYÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞI-Türkiye birincisi

RİTMİK CİMNASTİK FEDERSAYON KUPASI 12-13 Ekim Mersin-Türkite birincisi

Güler Kır

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11-14 EKİM 2012 ANTALYA---Türkiye ikincisi

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15-17 MART 2013 İZMİR—Türkiye altıncısı

I.ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI 29 - 31 MART 2013 ESKİŞEHİR-türkiye dördüncüsü

I. ve 2. ETAP YILDIZ - GENÇ - GRUP YARIŞMASI Genel Tasnif 03 - 05 MAYIS 2013 DENİZLI-Türkiye beşincisi

RİTMİK CİMNASTİK FEDERSAYON KUPASI 12-13 Ekim Mersin-Türkiye üçüncüsü