Adı Soyadı : GİULİA FRANCO SAVUL

Görev : KULÜP BAŞKANI

Antrenör Adı : Lyudmyla Mova

Görev : KULÜP BAŞKAN YARDIMCISI VE BAŞ ANTRENÖR

Branş : Ritmik Cimnastik

Tecrübe : +15 Yıl

Hakkında : 09.12.1979 tarihinde Ukrayna'nın KrıvoyRoj şehrinde doğdu. 1985 yılında bu şehirde başladığı ritmik jimnastik okulundan 1997 yılında mezun oldu.
2001 yılında Dnepropetrovsk Devlet Beden Eğitimi ve Spor Akademisi'nden mezun oldu.
1987 yılında katıldığı yarışmalarda elde ettiği derecelerle il yarışmaları, bölge şampiyonaları ve sonrasında Ukrayna şampiyonalarına katıldı.
Buralardan aldığı derecelerle Ukrayna Ritmik Jimnastik Milli Takımı'na seçildi.
2 yıl süresince Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu DERIUGINA'nın okulunda master yaptı.
28 Ocak 1995 tarihinde Ukrayna Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ritmik Jimnastik branşında Ukrayna Uzman Sporcusu ünvanını almaya hak kazandı.
2000 yılında Dnepropetrosk'ta ilk antrenörlük yaşantısına başladı.
2003 yılında Action Gym antrenörlüğü yaptı.
2005 yılından itibaren Ege Cimnastik Spor Klubünde Baş antrenörlük yapmaktadır.

Antrenör Adı : YASEMİN ŞENGELEN

Görev : İDARECİ

Antrenör Adı : ASYA NUR TAŞ

Görev : PERFORMANS ANTRENÖRÜ

Branş : RİTMİK CİMNASTİK

Tecrübe : SPORCULUK +15 ANTRENÖRLÜK+5

Hakkında : 21.09.1994 yılında Antalya/Finike'de doğdu.Antalya Spor Lisesi mezunu. Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği 2016 (4 yıl) mezunu.2000-2015 yılları arası lisanslı Ritmik Cimnastik sporcusu.2007-2015 (8 yıl) yılları arası bireysel ve grup serisinde milli sporcu olarak ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Sporculuk kariyeri boyunca çeşitli ulusal ve uluslararası turnuvalarda şampiyonluklar almıştır. 2009 Gazprom Dünya Kupasında gençler kategorisi top aletinde 5.'lik elde etmiştir. 2002-2015 yılları arasında her kategoride İl ve Türkiye'de şampiyonlukları vardır. Sporculuk kariyerinin son 3 yılında büyükler kategorisinde üst üste Türkiye Şampiyonu olmuştur. 2014 yılında İzmir ilinde düzenlenen 33. Dünya Şampiyonasında grup serisinde ülkemizi temsil ettikten sonra sporculuk kariyerini sonlandırmıştır.Çeşitli okul ve anaokullarında Temel Cimnastik ve Hareket Eğitimi dersleri vermektedir. Ritmik Cimnastik branşında Milli Hakemdir. Aristik Cimnastik Yardımcı Antrenör ve 1. Kademe Pilates Eğitmenliği belgesine sahiptir. 2015 yılında itibaren Ege Cimnastik Spor Kulübünde profesyonel olarak bireysel ve grup yarışmacı sporcularıyla antrenmanlarına devam etmektedir.

Antrenör Adı : GÖZDE SEVİÇ GEMİCİ

Görev : PERFORMANS ANTRENÖRÜ

Antrenör Adı : FATMA BUBER

Görev : ALTYAPI ANTRENÖRÜ

Antrenör Adı : CEMRE GÖKÇİN AKKENT

Görev : ALTYAPI ANTRENÖRÜ

Antrenör Adı : CANSU ALTIN

Görev : KONDİSYONER

Branş : ARTİSTİK CİMNASTİK-AEROBİK CİMNASTİK

Tecrübe : SPORCULUK +15 - ANTRENÖRLÜK +4

Hakkında : 16.02.1999 yılında İzmir'de doğdu. Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde öğrenimine devam etmektedir.2005 'te Artistik Cimnastiğe başladı.2012 yılında Milli Takıma seçildi. Çeşitli ulusal ve uluslararası turnuvalarda şampiyonlukları vardır. 2012-2013-2014 yıllarında üst üste Türkiye Şampiyonu olmuştur. 2013 EYOF GENÇLİK OLİMPİYATLARINDA atlama aletinde finale kaldı. 2015 yılında Aerobik Cimnastiğe geçiş yapmıştır. 2016 yılında Aerobik Cimnastikte Milli takıma seçilmiştir. 2016 yılında ISF GYMNASİADE yarışmasıda Dünya 9.'luğu elde etmiştir. 2018 yılında sporculuk kariyerini sonlandırmıştır.2017 yılından itibaren hem sporculuk hem antrenörlük yapmıştır. Çeşitli özel kulüplerde branş antrenörlüğü yapmıştır.2019 yılından beri Ege Cimnastik Spor Kulübünde Kondisyoner ve Branş antrenörü olarak yarışmacı grubuyla antrenmanlarına devam etmektedir.

Antrenör Adı : MURAT ERSOYLUOĞLU

Görev : BALE EĞİTMENİ

Branş : BALE SANATÇISI,KOREOGRAF

Hakkında : 1971 yılında İzmir'de doğdu.Öğrenimine 1981 yılında İzmir Devlet Konservatuarında başladı.1992 yılında mezun olduktan sonra İzmir Opera ve balesinde DEVLET SANATÇISI olarak işe başladı.Halen İzmir Devlet Opera ve Balesinde Bale Sanatçısı ve korreograf olarak devam etmektedir.

Görev Aldığı Eserler : ---FERHAT İLE ŞİRİN,ARAYIŞ,AZRAİLİN BÜYÜSÜ,CONCERTO,RONDO ALA TURKA,ESMERALDA,UYUYAN GÜZEL,AKREP,CARMEN,GİSELLE,HÜRREM SULTAN,AFİFE,ROMEO JULİET,ŞIMARIK KIZ,KUĞU GÖLÜ,FINDIK KIRAN ,DON KİŞOT,DOKTOR JİVAGO,KAMELYALI KADIN,JUDİTT,ÇAKIRCALI EFE ,5. MURAT ,KÖSEM SULTAN,MUHTEŞEM SÜLEYMAN VB. BALELERDE.. ---LA TRAVİATA,PERİKOL,TEBESSÜMLER DİYARI,LA BOHEM,MY FAİR LAİDY,FAUST,NASRETTİN HOCA VB. OPERLARDA GÖREV ALDI AYRICA SARAYDAN KIZ KAÇIRMA,RİGOLETTO,ŞEKERONYA gibi eserlerin korreografisini yapmıştır. BALE İÇİN YAPTIĞI AKREP,KIRMIZI,BOO,AİKİDANS,3 MASA KORREOGRAFİLERİ Türkiye'nin Opera Ve Balelerinde sergilenmiştir. 2018 yılından itibaren Ege Cimnastik Spor Kulübünde Yarışmacı grubuyla bale derslerine devam etmektedir.

Adı Soyadı : NİLHAN ÖZKAN

Görev : KULÜP SEKRETERLİĞİ